Střelci branek:
  Souček SK 2x, Trnka SK 1x - Tomšů Slavia 1x
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Hrálo se krásné rychlé utkání, kde nebyla nouze o vzrušující mmenty. Vedení se ujímají hráči Slavie, kdy střelou z dálky, kterou se prezentoval Tomšů propadla golmanovi do branky. Hráči SK ještě do přestávky obracejí stav po brankách Součka a Trnky po krásné nahrávce Vaníčka. Ve druhém poločase je již lepší tým SK a stav zápasu uzavírá opět Souček ve 34min

2x Kundera Restaurace

Utkání, které slibovalo hezkou podívanou, začalo velkou chybou Gulta, který z výkopu namazal hráči FC Dynamo Koljaa Kundera dává hezkou střelou na 0:1. Utkání pokračuje větší aktivitou Sokolu a hráči FC Dynamo Koljavyrážejí k rychlým protiútokům. Po přestávce opět Kundera zvyšuje vedení Restaurace. Poté začíná být jasná převaha u hráčů Sokolu, ovšem nevyužívají jedinou svoji šanci. utkání by spíše slušela remíza, ale vhrává FC Dynamo Kolja2:0.

Pechanec, Faltys oba 1x Sedliště

Hráči Sedlišť začínají s hráčem 1 na střídání, končí ovšem bez něj a ještě s dalším zraněným. I tak se ujímají již v 8 minutě vedení Pechancem. Od druhého poločasu se Sedliště pouze brání a tlak Slavoje je jalový a i když šance jsou nedokážou je využít. A nakonec ve 40 minutě , kdy hrají Slavojáci zcela bez obrany, utíká Faltys a dává konečný výsledek 2:0 pro Sedliště

20       20
  Jetmar 2x - Vojáček, Šplíchal 2x, Lexa A.

Zprvu to vypadá na totální převahu Comba, to bylo v pěkné šanci už ve 3 min., následně v 9 min., gólman Sokolu však likviduje. Combo se gólově prosadilo zanedlouho, v 11 min. skóruje po nahrávce Jetmar, ve 14 min. opět po povedené akci se prosadil Jetmar. Do poločasu ještě několik šancí, už ale bez gólu. V druhé půli však nastartoval parádní obrat tým Sloupnice, v 28 min. snižuje Vojáček, na 2 : 2 vyrovnává Šplíchal ve 35 min., následně ve 37 min. skóruje opět Šplíchal a ve 39 min. pečetí Lexa totální obrat Sloupnice, která zaslouženě vítězí nad Combem.

20       20
  Frank 2x, Švec, Hladík,Madejewský - Štancl D.

Od začátku zřejmá převaha Mlaďáků, ve 3 min. skóruje Frank, v 8 min. vykřesává naději na vyrovnání tým Mechatronics, gól z toho však není a ve 13 min. skóruje hlavou opět Frank. Krátce na to skóruje Švec, šance střídá šanci a ve 30 min. opět gól Mlaďáků - dává Hladík. Ve 33 min. snižuje za Mechatronics Štancl, ale na konci zápasu pečetí převahu Mlaďáků Madejevský. Zápas v jasné gólové režii Mlaďáků, je však potřeba vyzdvihnout individuální výkon hráče Mechatronics - Vladimíra Klusoně, který s viditelnou nadváhou a velkými mezerami ve fyzické kondici srdnatě bojoval proti jasně lepšímu týmu.