18       18
19       19
20       20
  Střelci branek:
  8’ Fulík, 35’ Souček
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Hned v úvodu utkání se hráči SK prezentují nebezpečnou střelou, kterou ale gólman hostí likviduje. V zápětí se ozývají Dárečci, kteří taktéž prověří pozornost soupeřova brankáře. Tlak domácích se stupňuje a vrcholí první brankou utkání, kterou střílí ze středu hřiště Fulík. Tempo hry diktují především hráči SK Litomyšl, kteří tvoří jednu šanci za druhou, ovšem bez dalšího gólového úspěchu. V druhém poločase se objevují ojedinělé protiútoky ze strany Dárečků, ale ke vstřelení kontaktního gólu to nevede. V závěru utkání přidává Souček druhý gól pro domácí celek, kdy po dorážce odraženého míče potvrzuje tříbodový zisk pro jeho mužstvo.

Jůza, Kopecký - Wirkner

Jelikož venkovní podmínky nebyly zrovna přívětivé, byla na hráčích vidět jistá svalová zatuhlost a nerozehranost, která přinesla do úvodu zápasu celou řadu nepřesných akcí a střel. Už to vypadalo, že do druhého poločasu se půjde za nerozhodného stavu, ovšem Michal Wirkner z týmu S.M.A. tento fakt nepřipustil a ve 20. minutě otevřel skóre. Na branku v závěru prvního poločasu bleskově odpověděl domácí Jůza, který srovnal skóre na 1:1 již ve druhé minutě od zahájení hry. Ve druhé půli utkání bylo k vidění mnohem více povedených akcí na obou stranách hřiště. Především dvě nové akvizice týmu Combo, Michal Sokol a Michal Kopecký, předváděli skvělou hru, která vedla i ke vstřelení vítězné branky po hezké akci obou jmenovaných. Z vítězství a zisku třech bodů se tak mohli radovat hráči ve světle modrých dresech.

Štancl M. - Němec

První větší šanci využívá Josef Němec (Sokol Tokyjo) a otevírá tak gólový účet tohoto zápasu. Vzápětí zvoní branková konstrukce na druhé straně hřiště. O vyrovnání se po chybě v obraně Tokyja postaral Martin Štancl, který se v nepřehledné situaci nejlépe zorientoval a zavěsil míč do branky hostů. Během utkání bylo k vidění hned několik povedených akcí, například rána Ladislava Severy (Sokol Tokyjo), který svojí bombou málem přepůlil horní tyč branky. Atraktivní fotbal plný osobních soubojů a rychlých protiútoků však žádné další branky nepřinesl a tak se oba soupěři museli spokojit s remízou 1:1.