Střelci branek:
  7x Bárta, 2x Bačík, Vejman

Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  První zápas posledního kola hraje první Kolja proti posledním Sedlištím. Sedlištím chybí jeden hráč do pole, Kolja hraje dobrovolně také se 4 hráči v poli. Kolja vyvíjí neustálý tlak, z čehož vyprodukuje spoustu nepřesných střel. Sedliště ojediněle zahrozí z brejku, který ale nekončí gólem. Kolja však potvrzuje roli favorita a jednoznačně vítězí 10:0.
20       20
  Janků, Jirásek (Dárečci) - Kubíček, Špinar (Slavia)

Zábavný zápas na pohled s velkým množstvím šancí. V 5. minutě se ujímá vedení Slavia, když Kubíček střelou z půlky překvapil gólmana Dárečků. O minutu později hned srovnáno, když střelu mimo tečuje do brány Janků a gól doprovází oslavným tanečkem. Do poločasu vrací vedení Slavii brankář Špinar, opět střelou z poloviny hřiště. Ve 26. minutě srovnává na 2:2 po pěkné kombinaci Jirásek. Závěr zápasu se odehrává ve velkém tempu, kde navrch má Slavia, ale jejich střely zastavuje gólman Dárečků Vích nebo zaskakující obránci a tak zápas končí smírně 2:2.

20       20
  Vrbka,  Slovík, Burian, Kavan (Tokyjo), vlastní (SK) - Lidmila, Šplíchal, Zeman (SK)

Zápas o 2. místo se spoustou šancí a soubojů. Vedení se ujímá Tokyjo, kdy se po sérii autů prosadil Vrbka - 1:0. Za SK vyrovnává Lidmila, který prošel středem hřiště a zakončil přesně k tyči - 1:1. Tokyjo opět vede, když po Burianově průniku po lajně a přihrávce před bránu si obránce SK srazí míč do vlastní brány. Před koncem poločasu Zeman (SK) trefuje tyč. Na začátku druhého poločasu zvyšuje na 3:1 pro Tokyjo Slovík. SK snižuje, když se po Zemanově průnikovce trefuje Šplíchal - 3:2. Burian opět vrací Tokyju dvoubrankové vedení po střele na zadní tyč. Zeman (SK) z přímého kopu snižuje na 4:3. V závěru zápasu utíkájí 2 hráči Tokyja sami na brankáře a Kavan uzavírá zápas gólem na 5:3.