Střelci branek:
Severa 3x, Kabrhel 2x, Němec 1x,Kavan 1x,Obrovský 1x (Tokyjo) - Karlík 1x
Žluté karty:

Průběh Zápasu:
Utkání mělo jednoznačný průběh, ve kterém hráči Tokyja měli jednoznačnou převahu celé utkání a hráči Sedlišť , kterým chyběly opory nestačili. Utkání otevřel novopečený otec Pepa Němec (gratulujeme) po krásné kombinaci a skóre uzavřel netradičně golman Sedlišť Karlík krásnou umístěnou střelou od půlky, kdy golman Tokyja Bican po balónu skočil až když byl v brance. Za zmínku stojí spálení asi 11 tutovek hráče Mandlíka (Tokyja).

20
1x Frňka z penalty (SK) - 1x Janýpka J. (K2)

Nejkrásnější utkání celého večera, fotbal, který se musel líbit. Hrálo se nahoru , dolů, kde šance střídala šanci. Utkání nechybělo nic, krásné kombinace, náboj , napětí i penalta. V utkání se dostalo do vedení ve 14 minutě SK po proměnění penalty faulem na Zemana. Pokutový kop proměnil nekompromisně Frňka tvrdou střelou pod břevno. Vedení SK netrvalo dlouho a za pouhé 2 minuty vyrovnal Janýpka J v 16 minutě. Obě strany hrály na vítězství , i když z tábora K2 byla vyřčena poznámka že jim remíza stačí. Dle hry to ale nebyla pravda. V poslední vteřině utkání mohl rozhodnout hráč K2, ale v 1000procentní šanci selhal. Výsledku ale slušela remíza, protože si ani jeden tým nezasloužil prohrát.

20
1x Škeřík, Vytlačil, Kundera (Kolja) - 1x Seidl (Slavia)

Do utkání vstupovali v roli favoritů hráči Kolji , kde ani Slavii nepomáhalo, že nastoupili v okleštěné sestavě. Utkání ale nebylo vůbec jednoznačné a naopak velice vyrovnané. V první půli se dostali do vedení hráči Kolji střelou Škeříka. Ve druhém poločase nejdříve 27 min zvyšují hráči Kolji na 2:0 , ale o pouhou minutu snižují hráči Slavie na 2:1 (Seidl), kdy se ocitl hráč sám před brankou a nekompromisně zakončuje. Po tomto gólu se tlak kolji stupňuje, ale Slavie se brání díky kolektivnímu zodpovědnému výkonu ale i díky famózního výkonu hráče Kroupy, který dává svému týmu klid. Ke konci se z tlaku hráči Slavie dostali k šanci na vyrovnání , ale nepodlo se  a hráč Kundera ve 40 minutě dává utkání konečnou podobu 3:1.