Střelci branek:
  Tomšů
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Začátek utkání je vyrovnaný. V průběhu prvního poločasu si více šancí vytváří tým Slavie, chybí jim ale přesné zakončení. V 17. min vsítil utaženou střelou k pravé tyči Lukáš Tomšů. I v druhém poločase je více aktivní Slavie. Sedlišťský brankář Škeřík drží skvělými zákroky až do konce zápasu svůj tým ve hře o body. Skóre utkání se ale do konce zápasu nemění. Konečný stav 1:0 pro Slavii. (Na závěr zápisu K2 Mechatronics děkuje „Bábinovi“ za zapůjčení fleksy!!!)

20       20
  Kmošek 2x, Boháček (Dárečci), Zeman, Fulík 2x, Frňka 3x, Kolek, Šplíchal, Souček
  Zeman (29. min)
  Od začátku zápasu je tým Sk Litomyšl aktivnější. Ve 4 minutě přichází nahrávka hráče Zemana, míč prochází přes tři hráče a brankáře Dárečků až do sítě – 0:1. Sk jsou celý zápas lepší po technické i fyzické stránce. Do konce poločasu přidávají góly Fulík a dvakrát Frňka. Z kraje druhého poločasu snižuje Kmošek na 4:1. V 29. min vybojoval míč na půlce hřiště hráč Jirásek. Zeman se ho sažil zastavit držením (za což si vysložil žlutou kartu), Jirásek přesto nakonec Zemanovi utekl a naservíroval Boháčkovi druhý gól Dárečků. V poslední čtvrtině utkání docházejí Dárečkům síly a dostávají další góly. Těsně před hvizdem ještě upravuje výsledek utkání Kmošek. Zápas končí 3:10.

Mikulecký, Lenoch (Sloupnice), Bárta 2x, Dvořák, Kundera 4x, Paclík

FC Dynamo Kolja  se dostává do vedení už ve 3 minutě. Zasloužil se o to Bárta, pěknou střelou na přední tyč. Kolja kontroluje průběh celého zápasu a přídává další góly. Do prvního poločasu Dvořák a 3x Kundera. Sloupnicím se v druhém poločase podaří vstřelit čestný gól. Další branky přidávají i hosté. V závěru utkání Lenoch nedostál svému jménu, nátáhl se na přihrávku a stanovil výsledné skóre 2:8.