Střelci branek:
Balcar, Vašek 2x, Malý (Sedliště), Beneš, Bárta 5x, Kundera,  Jireček, 2x Škeřík (Kolja)
Žluté karty:

Průběh Zápasu:
Odměnou za odemčení branek byla Balcarovi úvodní branka utkání. V 8. minutě zužitkoval brejk Vašek a navýšil skóre na 2:0 pro Sedliště. Už za dvě minuty bylo srovnáno (za Kolju se trefili Beneš a Bárta). I nadále padá velké množství branek. Tým Kolja je aktivnější a produktivnější, takže v polovině utkání je stav 3:5 v neprospěch Sedliště. Druhý poločas se hraje v podobném duchu a tempu  s konečným skóre 4:10 pro Kolju.

Hladík 2x, Čermák (Dárečci), Klejch, Průžek 2x, Krátký, Bureš

2. min. Průžek nedal tutovku, 5. min. Bureš minul, 6. min. Čermák vypustil utáhnutou jedovku do šibenice – brankář Slavie chytá, 8. min. Boháček nedal šanci v úniku, 15. min. Brejk – Boháček střílí, střela je zblokována a Hladík doráží a dává gól, 21. min. Špatný odkop míče a Klejch srovnává na 1:1, 23. min. Průžek cloní brankářovi Víchovi, tečuje střelu a dává gól na 1:2 pro Slavii, 24. Krátký doráží střelu Slavie - 1:3, 26. minuta -  Bureš dává gól po střele do břevna. Stav už je 1:4, 28. min. Hladík snižuje dorážkou po standartce na 2:4 , 32. min. Špinar neudržel střelu a Čermák dává Dárečkům naději bodovat, protože dotahuje skóre na rozdíl jedné branky . 33. min. Průžek ránou k tyči pojišťuje vedení Slavie . Konečný stav 3:5 pro Slavii.

20
Mandlík 2x, Severa 2x (Tokyjo), Šplíchal (SK Litomyšl)

3. min Frňka tyč, 11. min kombinace po rohu a Šoust dává na zadní tyči gól, 14. min. Kombinace přes střed hřiště, Mandlík střílí mezi nohy gólmana. Stav je 1:1, 20 min. Severa zazdil šanci, dobrý zákrok gólmana. 22. Severa přihrává na Mandlíka a ten si zkušeně poradil. Dává gól na 2:1. 23. min. Severa ustál souboj a umístil střelu k tyči. 35. min. Brejk dva na nikoho, Severa dává gól. Tokyjo poráží SK 4:1.