Střelci branek:
K2: Bureš F.; ONDRÁČEK(K2).; SK SLAVIA: Kroupa; Průžek; Švec
Žluté karty:

Průběh Zápasu:
Nečekaně pro Slávii v sedmé minutě otevírá skóre tým K2 Mechatronic. Hra je první poločas dosti vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Skvělým náběhem z obrany do útoku vyrovnává Kroupa a poločas končí vyrovnaným stavem. Druhá část zápasu je plná neproměněných šancí na obou stranách a snaživost vstřelit gól je cítit na obou týmech. V 28 minutě dává rozdělující gól Průžek a v zápětí na něj navazuje Švec. Pohodlný náskok hájí SK Slavia dobrou obranou až do konce. O drama se však postará gólem v předposlední minutě zápasu Ondráček a SK Slavia se tak ještě musela bát o konečný stav až do hvizdu rozhodčího.

20
SK LITOMYŠL: KOLEK, FRŇKA 2X, FULÍK 2X, KUTSEAKO, ŠPLÍCHAL, SVOBODA, KLUSOŇ,  SOKOL SEDLIŠTĚ: LĚNIČKA

Tento zápas byl dle dosavadní tabulky již předem odsouzen k prohře Sedlišť, to však vyvrátili hráči kvalitní hrou a první poločas byl až do 20min stále bez branek. Skóre těsně před koncem prvního poločasu otevřek Kolek. Tento gól vlil novou energii hráčům SK Litomyšl a druhý poločas se rozjel kolotoč zdařilých útoků a dalších osm branek v síti Sedlišť. Za Sedliště se gólově prosadil pouze Lněnička těsně před koncem zápasu.

20
DÁREČCI: HLADÍK A 1X VLASTNÍ; SOKOL TOKYJO: SEVERA 6X, MANDLÍK 4X, KABRHEL, NĚMEC 2X, KRÁL, BICAN)

Velký otazník před tímto zápasem smazal Severa dvěma rychlými góly hned na úvod zápasu. Než se Dárečci rozdýchali, bylo skóre již 4:0. Následně se daří dólem Hladíka krotit skóre, ale pouze na pár minut. Drtivá převaha Tokyja a odevzdanost Dárečků ještě před koncem prvního poločasu byla značně vidět v pohybu hráčů. Stejně jak v prvním tak i v druhém poločase Tokyjo vstřelilo dalších osm branek a vyprovodilo dárečky z osmého kola nepěkným výpraskem. Jak ale víme Dárečci umí potrápit i lídry soutěže a určitě si na jarní část nachystají náležitou odplatu.