20 0     20 0
  Střelci branek: Coufal Ondřej, Pala Vladimír (oba FC Smeták),Skala 1. FC VP

Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Ve 3min. Po střele Ondry Beneše doráží Ondra Coufal a domácí vedou 1:0.Tým 1.FC to však neodradilo a je vcelku vyrovnaným soupeřem,což potvrzují ve 13.min.,kdy Skala z trestňáku srovnává na 1:1.Půlka je vcelku vyrovnaná bez větších šancí na obou stranách.Druhou půli zahájili domácí náporem,který korunoval Láďa Pala po krásném pasu Honzi Krejčího střílí druhou branku domácích.Hosté se snažili vyrovnat,ale domácí je už do žádné větší šance nepouštějí a získávají na jaře první tři body.

15 0     15 Jaroslav Švec
  Střelci branek: Mandlík (Tokyjo) Studeník (Tokyjo)

Žluté karty: Kabrhel Fla-Fla

Domácí zahrozili hned v 1.min.,kdy Bureš trefil břevno hostů.A to bylo na dost dlouho vše.Mírná převaha domácích byla znát,ale nepřinesla nic mimořádného a tak končí první půle 0:0.Druhou půli zahájili domácí větším nasazením,což se odrazilo i větším počtem šancí.Hosté odolávali až do24.min.,Bican tvrdě vystřelil a nejlepší střelec Tokyja Mandlík dává vedoucí branku domácích.Ve 26.min dostává hostující hráč Kabrhel žl.kartu.Převahu domácích zúročil Studeník po akci Maršíka dává konečnou podobu výsledku na 2:0 pro domácí.Zasloužená výhra Tokyja.

15 0     15 Jan Kohůt
  Střelci branek: Pravec,Fulík Heinish (všichni Taurus Trans)

Prvních 10.min. vcelku vyrovnaná partie,pak však domácí zvýšili aktivitu a po zásluze vstřelil první branku Pravec.V druhé půli již byla znatelná převaha domácích,kterou vyjadřili ještě góly Fulík a Heinish.Takže utkání skončilo jasnou a zaslouženou výhrou Taurusu 3:0.

Střelci branek:

Vcelku vyrovnané utkání se šťastným koncem pro tým Slavoje,když jedinou a to vítěznou branku vstřelil ve 20.min. první půle Martin Gyömber a zajistil pro svůj tým důležité tři body.

Střelci branek: L. Pechanec 4x, Petr Malý 2x, T. Vomočil 2x - J. Jůza 2x

Combo nastoupilo pouze ve 4 hráčích v poli a na průběhu zápasu to bylo citelně znát. Na soupisku Comba byl dopsán Michal Pulkrábek, který nastoupil v bráně a předvedl několik výborných zákroků. Hráči Sedlišť měli od začátku citelnou převahu, kterou zúročili do poločasu 7 brankami a o zápasu bylo rozhodnuto: 2´ Petr Malý (as. Čech, Balcar), 4´Lukáš Pechanec (po přihrávce Vomočila obešel gólmana a zavěsil do prázdné), 9´Petr Malý po samostatné akci, 11´ ťukes na jeden dotek zakončuje L. Pechanec, 12´ hattrick L. Pechance završen střelou k tyči, 15´rohový kop zakončený dorážkou T. Vomočila, 17´Tomáš Vomočil stanovuje poločasové skóre na 7:0. V druhé půlce opadlo značně tempo a Combo toho využilo pro korekci výsledku. Z úniků se 2x prosadil Jan Jůza. Zápas zakončil svou čtvrtou trefou L. Pechanec (8:2).

10 Radimecký Martin     10 Hladík Ondřej
11       11 Kubík Milan - dopsat na soup.
12 Krátký Roman     12 Vondráček Radek - dopsat na soup.
  Střelci branek: M. Radimecký 3x, O. Vaníček 2x, T. Kolek, R. Krátký, I. Svoboda

Druhé utkání bylo velmi podobné předchozímu zápasu. Hrálo se za pěkného počasí a podle not pouze jednoho týmu. Amíci začali aktivně a párkrát ohrozili domácí branku. Postupně se utkání dostalo do jasné režii hráčů SK a poločasový stav se zastavil na čtyřech brankách: 5´ po pěkné kombinaci se Svobodou zakončuje O. Vaníček, 7´další výborná příhra Svobody před prázdnou zakončená nekompromisně T. Kolkem, 8´M. Radimecký zvyšuje na 3:0, 20´Radimecký střílí 4. gól SK. Druhý poločas se nesl v duchu poločasu prvního, jen hráči SK nerpoměnili ještě několik vyložených šancí. Branky: 22´Vaníček (5:0), 24´ R. Krátký (rychlý protiútok), 27´ Svoboda pěknou střelou k tyči (6:0), 32´ Radimecký do prázdné na konečných 8:0.

Žluté karty: Z. Štorek (Restaurace)

Utkání nabídlo mnoho pohybu, soubojů i branek a oba týmy se rozešly smírně. První poločas: Stav utkání se poprvé posunul v minutě desáté, kdy po individuální akci skóroval František Jána (0:1). Poté převzal iniciativu TaT Trade a do poločasu otočil skóre. Nejprve se prosadil po dorážce nový hráč na soupisce Lukáš Čapek (1:1). Do vedení se dostal Trade těsně před pauzou, kdy nechytatelnou střelu vyslal Martin Vomáčka (2:1). Druhý poločas: Ve 23´pěkná střela Haška (Trade) končí pouze na břevně a následně srovnává stav opět Jána (2:2). Následuje tlak Tradu - šance Pavláka ještě gól nepřinesla, ale Dušan Nepraš vše napravuje a posílá Trade opět do vedení (31´ 3:2). Hráči Tradu po chvíli zahazují stroprocentní šanci, kdy minuli prázdnou bránu. Z rychlého brejku na opačné straně vyrovnává Rumler (as. Jirout) na konečných 3:3.

Střelci branek: P. Nováček 2x, J. Stránský

Poslední utkání dne pro sebe získali hráči Pohody, kteří předvedli velmi soustředěný výkon. Ač byla Pohoda v početní nevýhodě, zkušeným výkonem proti houževnatému soupeři si pohlídala výsledek. První půle: Pohoda hraje bez střídání, ale má více ze hry. Pěkné akce bohužel nejsou k vidění a za zmínku tak stojí pouze nepříjemná srážka hlavami hráčů Pohody. Druhá půle: Pohoda se velmi brzy po změně stran ujímá vedení, branku střílí Pavel Nováček (0:1). Pohoda kontroluje výsledek a hrozí z brejků. 36´ J. Stránský přehazuje brankáře a zvyšuje na 2:0. Zasloužené vítězství Pohody potvrzuje svou druhou brankou Pavel Nováček.