Střelci branek:
  Skala
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  3min. Tokyjo na balonu, Gult povzbuzuje svoje mužstvo cituji "Dobře kluci dobře"  6min. Klumpar hlavičkuje těsně nad.  8min. TaT zahrává standartní situaci - schytalo to auto na parkovišti.   14min. Na hřišti se nic moc neděje, ale je tu krásně, počasí dnes přeje. 17min. Tokyjo se snaží, ale obrana TaT drží.  19min. Velká šance Tokyja, Radkovi chýbalo opravdu pár milimetrů. 20min.  Protiútok TaT, povedená střela, Gult v závěru poločasu napodobuje Ivo Viktora, pochvalu zaslouží střelec i golman.  26min. Velká šance Trejdů, těsně vedle.  27min. Pěkná střela Paclíka.  28. Dobrej náběh Radku!!!  29min. Rado Slavik bodlo vedle. 31min Gult dobře vyběhl a zlikvidoval jinak pěknou akci TaT.    38min.   Je to góóól! TaT vede 1:0, nejdůraznějším mužem ve vápně je Skala a posíla Trejdy do vedení. 40min. Sudí Pala ukončuje zápas. 1-40minMandlík fňuká a rozčiluje se:))                                                                   TaT překvapivě, ale zaslouženě vítězí, utkání moc fotbalové krásy nepobralo, byl to ale urputný boj, kde TaT poctivě bránilo a Tokyjo nedokázalo najít recept na jejich obranu.

Leksa
  Šance zelení, šance modří, faul zelení, střela modří, skorogol zelení, střela zelení, Bojdo vracej se kurva, dobře Pechy vole, Bojda přestřelil prázdnou bránu, Lněnička gool 1:0, mezihra, vylezl krtek Jančařík gool 2:0, střela zelení, ťukec Sedliště, Lněnička goool 3:0, zelení faul, střela, tyčka!, Méďa Dvořák snižuje na 3:1, Válek opět tyčka, samostatná akce Dvořáka, trefuje se a je to už 3:2. tímto výsledkem utkání také končí, Sedliště jsou dnes šťastnější.

Pravec
  V posledním dnešním utkání se nám představuje Tržek v nových dresech, obzvlášť Lumíru Královi to sluší. Tak pojďme k zápasu.                                                                                                                                      Pala zahajuje utkání, faul, standartka, střela nad. Kombinace Tržku končí faulem na Krále, nabídnutou výhodu Tržek nevyužil. Pavlák si nerozuměl s míčem, nejspíš má obráceně kopačky. Šance Tržku, povedené střele chyběla větší přesnost. V úvodu utkání je Tržek překvapivě aktivnější. Taurus zvyšuje tempo hry ale Pavlák v koncovce třikrát selhává. Faul na Karla, sám karel si staví míč, který zakopává kamsi na plovárnu:) Pavlák opět mimo. Karel nskutečně zachraňuje jasný gol z brankové čáry, velká pochvala. Pavlák opět mimo. Přestávka. Hned v úvodu druhé půle fulík nemilosrdně trestá chybující Tržek 1:0 pro Taurus. Mikulecký napřáhl z dálky, byla to rána jak z kanónu, scházel půlmetr. Střela Fulíka, taková šmudla, ale končí golem:) 2:0. Karel běží sám na bránu, je faulovaný, zazadu! Máme tu standartku, střela a jeden ve zdi je mrtvej. Akce Tržku, Pravec vybíhá, hraje rukou, Pala tahá žlutou kartu, střela z nabídnutého trestného kopu ovšem končí někde na Černé hoře. Fulík alá Messi a jeho krásná individuální akce 3:0, moc pěkné. V závěru utkání musíme také pochválit Petr Pavláka, který si konečně přehodil kopačky a krásnou střelou pod víko uzavírá konečný účet na 4:0 pro Taurus. Tržek se první půli držel a bojoval, v druhé puli ovšem začli docházet síly a Taurus svou fotbalovostí rozhodl ve svůj prospěch. Fotbalu zdar