Střelci branek:
  Karlík(Sedl)
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Malé derby žačalo opatrně z obou stran.Sedliště byli v tomto utkání favorit,ale na hřišti to v prvním poločase vypadalo,že hrají proti sobě mužstva se stejným počtem bodů.Domácí měli více šancí,ale Tržek měl nebezpečné brejky,které vždy zlikvidoval výborný Malý!Ve 22.min domácí udeřili domácí,když rozebrali obranu hostí a Karlík do prázdné brány otevřel skore 1-0.Tato branka domácí trochu uklidnila,ale hosté vrhly všechny síly do útoku a bylo z toho několik dobrých příležitostí ke skorování,které zlikvidoval Malý.V posledních vteřinách netrefili hosté poloprázdnou branku a zápas skončil 1-0 pro domácí.

20       20
  Novotný-4,Malý-3,Kabrhel,Bárta,Kučera(Mlad),   Válek,Jetmar(Com)

Hosté začali zápas ve 4 hráčích v poli a hned v 1.min Malý 1-0.Po třech min. Se stav hráčů v poli srovnává na  5 proti 5,ale domácí si na hřišti dělají co chtějí,protože hosté tak trochu nestíhají a jsou u všech akcí o krok pozadu.7.min Novotný 2-0.13.min Malý efektivně patičkou 3-0.Hosté se trochu probrali,domácí ubrali na tlaku a byl z toho gol v 16.min Válek 3-1.Do pol. Ještě Novotný zvýšil na 4-1.Domácí byli jasně lepší a tak golové hody pokračovali 23.min Novotný 5-1.25.min Kabrhel 6-1.30.min hosté dostali výhodu nepřímého volného kopu za“malou domů“ a z těsné vzdálenosti snížili Jetmarem na 6-2.Domácích tlak posledních 5 minut byl drtivý a goly padaly jako autobusy na lince v IVECU 35.minNovotný 7-2.36.minBárta 8-2.38.min Kučera 9-2.A pověstná desítka padla ve 40.min Malý 10-2!!!Takový výsledek se jen tak nevidí GRATULUJEME

Vrbka,Mandlík,Hájek,Slóvik

Čekal se zápas výborné úrovně a taky se na tento zápas přišlo podívat min.541 neplatících diváků.Atmosféra vyburcovala hráče obou mužstev k nadstandartním výkonům a nejlepší hráč hostů Bureš měl první vylož. šanci hostů kterou vychytal Gult.To asi hráče Tokyja popohnalo kupředu a po rohu se v 7min. Trefuje nikým nehlídaný Vrbka a z prvního dotyku zakončuje tvrdě pod břevno 1-0.V 9 min. zvyšuje Mandlík už na 2-0.To vypadalo s hosty špatně a tak zabrali,byl to opět Bureš který se dostal do vylož. Šance,ale ani prázdná brána nestačila na snížení stavu.2.pol začali lépe hosté,když znovu selhal Bureš ze standartní situace.Domácí kontrolovali hru,hráli chytře a přesně,protože každý útok z jejich strany byl gólový.25.min Hájek využívá dobré šance a zvyšuje na 3-0.Tento stav už hosté nezvládají zvrátit,i přesto to zkoušejí,ale zapomínají,že Tokyjo trestá bez milosti a v 33.min Slóvik dává již na konečných 4-0.  Hosté by se měli poučit z efektivity domácích.

Frňka

Začátek zápasu naznačil,že se budeme mít na co dívat.Sk začalo útočit naplno a Frňka trefil v 5.min břevno.V 8.min to zkoušel Radimecký,ale netrefil bránu.V 17.min znovu Frňka v ůtoku,ale trfil jen tyč.V 2.pol začali hútočit i domácí a Skala našel připraveného Hadaše.24.min Hadaš znovu zasahuje.Hosté se trochu otřepali a v 35.min Frňka ani Zindulka své šance nevyužili.Svou šaci využil Frňka,když prošel středem hřiště a zakončil přesně 0-1.Domácí ještě zahrozili,ale SK si výhru vzít nenechalo.Gratulujeme

Kundera 2,Rumler 2,Bačík

Postavení týmů v tabulce naznačovalo dopředu,jak to asi dopadne,ale domácí umí potrápit soupeře,ale chybí jim přesnost v zakončování.To se ukázalo v tomto zápase.Hosté začali lehce a efektivně.2.min lehce dorážel Rumler.Za 3 minuty se akce opakuje tentokrát zakončuje Kundera.Domácí hru vyrovnali,ale skore ne.V 19.min krásná akce mezi tři hráče a Bačík zakončuje do prázdné brány 0-3.2 pol.domácí začali lépe a v 25.min Jirásek v dobré šanci zklamal.Za 2 minuty zas Jirásek vedle brány.32.min domácí si komplikují rozehrávku a darují gol soupeři Rumler 0-4.35.min krásná střela k tyči Kundera 0-5.Krutý výsledek pro domácí.kteří dostali lekci z produktivity!!!