Střelci branek:
  Fryauf, Kabrhel, Severa (Tokyjo), Tomšů, Heger (Slavia)
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
HŘIŠTĚ "A" 6. min. Heger po samostatném úniku těsně vedle, 10. min. průnik středem hřiště, Fryauf zakončuje bodlem, Tokyjo otevírá skóre zápasu. 11 min. Kabrhel v samotném úniku nedal, 14. min. protiútok Slávie zakončený k tyči – Tomšů vyrovnává na 1.1, v závěru prvního poločasu se Tokyjo dostává ještě do jedné šance Jarda Hájek střílí pouze do tyče, takže poločas končí 1:1. Od 27. minuty opět vede Tokyjo, když Kabrhel po individuální akci zakončuje pod víko. 31 min. Slavie opět vyrovnává – z rohového kopu zakončuje Heger, 32. min. Severa v jasné šanci napálil gólmana, 36. min. Severa i přes skrumáž ve vápně zakončuje k tyči. Zápas byl vyrovnaný, Tokyjo ale bylo přesnější v koncovce a vítězí 3:2.

20       20
  Paclík J. 2x, Paclík V. 2x, Kundera 3x, Rumler 2x, Bačík 3x (Kolja), Kopecký 2x (Combo)

HŘIŠTĚ "A" Ve druhé minutě Kopecký překonává Hruboně střelou k pravé tyči – Combo vede 1:0. Hned po rozehrávce ale V. Paclík vyrovnává. 14. min Kundera dává gól po odraženém balónu. 18. min Kundera zvyšuje na 3:1 do odkryté brány. 21. min. Po chybě v obraně Comba, Rumler prostřelil gólmana mezi nohama. 23. min. J. Paclík přidává další gól – Kolja vede 5:1. 25. min. Bačík 6:1, 27. min. Bačík až napodruhé překonává brankáře Comba a zvyšuje už na 7:1. 29. min. Rumler tečuje míč mimo dosah brankáře a dává gól. 30. min. pěkná akce Comba, Vomáčka ale netrefuje prázdnou bránu. 32. min. téměř z brankové čáry Kundera završuje „Hattrick“. 35. min. „Hattrick“ střílí i Bačík – 10:1. 37. min. Kundera nahráva na V. Paclíka, který zvyšuje na 11:1. 38. min. Kopecký snižuje na 11:2, ve stejné minutě, hned po rozehrávce dává gól i J. Paclík.  Zápas, ve kterém jsme viděli velké množství gólů a parádiček, ovládl tým domácích velkým rozdílem 12:2, díky větší aktivitě a pohybu.