16.30 hod         Sedliště       2   :   1   Slavoj Ahoj

17.10 hod      Gambrinus     0   :   2   Bayern

17.50 hod     SK Litomyšl       1 :   4   T&T Trade

18.30 hod    Sokol Tokyjo     1  :  0   FLA-FLA

Útočník: Matyáš Janypka (T&T)

Levý záložník:    Karel Novotný (B)       Pravý záložník: Zvěřina A. (F-F)

Levý obránce:    Hašek M. (T&T)       Pravý obránce: Pechanec L.(SED)

Brankář: Ryba P. (SL)

Začátek zápasu: 16:30 hod.                                             Rozhodčí: Pala Vladimír, Kovář Dalibor

15.

Střelci branek: 2x Pechanec L. (Sedliště), Gyömber (Slavoj Ahoj)

Žluté karty:

Průběh zápasu:

Slavoj zahájil utkání ve 4 hráčích, ale Sedliště toho na začátku nevyužili. Vcelku se dá říct, že Sedliště měli mírnou převahu. Jejich akce však likviduje dnes ve velkém stylu chytající Pavel Ryba. Nejlepší hráč Sedlišť Lukáš Pechanec si nechal góly až na konec poločasu když se ve 20. minutě dvěma tvrdými střelami postaral o vedení Sedlišť 2:0.

Druhou půli zahájil Slavoj náporem, ale bez efektu. Ve 27. minutě zahodil Urban penaltu Slavoje.  Přeci jen se ale Slavoj gólu dočkal a ve 34. minutě snížil Gyömber po přihrávce Lorence na 2:1. Poté Sedliště zvýšili důraz, ale velmi dobrého gólmana Rybu již nepřekonali. Proto utkání skončilo po zásluze vítězstvím Sedlišť 2:1.

15.

Střelci branek: 2x Karel Novotný (Bayern)

Bayern zahájil utkání ve 4 hráčích stejně jako Slavoj Ahoj. Na jejich hře to ale nebylo vůbec znát. Zkušenost převýšila bojovnost. Když dorazil pátý hráč Radek Novotný byla převaha Bayernu znatelnější. Utkání rozhodl dvěma góly veterán mužstva Bayernu Karel Novotný. Ukázal všem, jak mu to letos střílí. Další zasloužená výhra tentokrát Bayernu.

15.

Střelci branek: Vajrauch (T&T Trade), 3x Janypka (T&TT Trade), Kolek (SK Litomyšl)

Žluté karty: Mrkvička T&T Trade

SK Litomyšl nastoupilo bez Iva Svobody a to bylo asi rozhodující pro vývoj utkání. T&T Trade se nadechli hned od začátku. Ve 4. minutě dává Vajrauch úvodní gól utkání. V 6. minutě dává Matyáš Janypka  svůj první gól v utkání. Skóre je rázem 2:0. Za SK Litomyšl snižuje ve 12. minutě Kolek. To však byla jen mírná překážka. T&T Trade nedali SK vydechnout.  Matyáš Janypka je při střelecké chuti a dalšími dvěma góly upravuje, k překvapení všech přítomných, na 4:1 pro T&T Trade. Opravdu velké překvapení

Střelci branek: Mandlík (Sokol Tokyjo)

FLA-FLA po předešlém nezdaru dorazilo k utkání s větším počtem hráčů. A na jejich hře to bylo hned znát. Ač bez brankáře, troufli si na běhavé hráče Tokyja. Avšak FLA-FLA byli málo efektivní. Od začátku bylo na obou stranách minimum šancí. Nakonec si přeci jen Tokyjo vytvořilo mírnou převahu, kterou zúročil ve 20. minutě první půle Mandlík. Po krásném uvolnění Kroupy dal na 1:0 pro Tokyjo.

Druhou půli se snažilo FLA-FLA alespoň o remízu – hráli víceméně celou půli powerplay. Avšak výsledný efekt byl nulový. Hráči Tokyja se radovali z dalšího vítězství a bez obdržení branky. Kdo je asi zastaví?