16.00 hod      Gambrinus           0  : 3          FC Smeták

16.40 hod    SK Litomyšl           1 : 0          Slavoj Ahoj

17.20 hod    Sokol Tokyjo          4 : 2          Bayern

(odehraje se ve středu 14.9. v 17.00 hod)         FLA - FLA     2  :  1    T&T Trade

Útočník: Mandlík (Tokyjo)

Levý záložník: Pala (Smeták)                          Pravý záložník: Kalánek (Bayern)

Levý obránce: Radimecký (Bayern)              Pravý obránce: Šauer (SK)

Brankář: Hadaš (SK)

Začátek zápasu: 16:00 hod.                                             Rozhodčí: Sláva Andrle

Průběh zápasu:

Utkání zahájili hráči Smetáku velmi svižně a vytvořili si územní i střeleckou převahu. Již v první minutě ohrozil branku Gambrinusu J. Beneš. O tři minuty později byli již hráči Smetáku úspěšní, když po pěkné kombinaci zakončil nekompromisně Stanislav Nešpor („Čako“) – 0:1. I přes nepřízeň počasí (13´- silný déšť) si vytvářeli hráči Smetáku další šance (Beneš O., Pala) a podařilo se jim do konce poločasu vstřelit druhou branku – Ivan Jelínek (as. Pala) 0:2.

Ve druhém poločase měli hráči Smetáku navrch a jasně přehrávali Gambrinus, který se osmělil až na úplném konci utkání. Skóre zápasu uzavřel 9 minut před koncem aktivní Vladimír Pala – 0:3.

Žluté karty: Urban (Slavoj), Šauer (SK)

Hrálo se vyrovnané utkání na promočeném a těžkém terénu (alespoň přestalo hráčům pršet). Na začátku byli aktivnější hráči SKáčka, obranu Slavoje nejvíce zaměstnával Šauer (3 střely). Velká část zápasu se odehrávala ve středu hřiště, ale oba celky dokázaly předvést i pěkné kombinace. Na straně SKáčka to byla zejména dvojice Šauer-Doseděl a u protihráčů Gyomber s Nezbedou. Rozhodující moment zápasu přišel ve 28. minutě: po hezkém uvolnění Doseděla střelil branku Pavel Král 1:0. Od této chvíli začali „šturmovat“ hráči Slavoje a mohli se dočkat vyrovnání, to by ovšem musel svou velkou šanci proměnit Gyombér.

V utkání byly uděleny dvě žluté karty: Pavel Urban (Slavoj) za stažení Doseděla a Michal Šauer (SK) za nemístné poznámky k rozhodčímu.

Žluté karty: Fišmon (Sokol)

Na hit tohoto kola se umoudřilo počasí a dorazilo i pár přihlížejících diváků. Hráči obou týmů přistoupili k zápasu velmi zodpovědně a dorazili v hojném počtu (jak na velký fotbal). Hrálo se velmi pohledné utkání s množstvím kombinací, střel, šancí a soubojů.

Úvod patřil hráčům Tokyja, kteří zásluhou dobře hrajícího Mandlíka odskočili Bayernu na dvě branky. Bayern kontroval množstvím šancí (obranu zlobil zejména Martin Radimecký, který stačil bránit i útočit) a do konce první půle zaslouženě snížil. – 18´ Karel Novotný (2:1).

Druhý poločas začali hráči Bayernu mohutnou ofenzívou, kterou zastavil až chladnokrevně zakončený brejk Kavana (Tokyjo), který utekl obraně a prostřelil brankáře – 3:1. Ani tento moment Bayern nesrazil na kolena a pokračoval ve své útočné aktivitě. Tlak Bayernu byl korunován brankou, kterou vsítil po pohledné kombinaci Pavel Kalánek (3:2). Tento hráč mohl přivést utkání k remíze, svou šanci však neproměnil a z následného protiútoku stvrdil vítězství Tokyja Petr Kavan – 4:2.

Celé utkání se odehrálo ve vysokém tempu a skončilo vítězstvím Tokyja, které v tomto ročníku neztratilo ještě ani bod.

Žlutou kartu obdržel Zdeněk Fišmon (Tokyjo) za nepěkný faul na M. Radimeckého.

Zápas odložen na Středu 14.9.2011

Začátek zápasu: 17:00 hod.                                                  Rozhodčí: Andrle

FLA - FLA           2  :  1                TaT Trade