Střelci branek:
Jirásek (Dárečci) Jirásek (Dárečci). 3x Vašek, Boček, Wirkner (Slavoj Ahoj)
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Tým Slavoj Ahoj je od začátku zápasu aktivnější. V sedmé minutě se dostává do vedení po hlavičce hráče Vaška. O minutu později střílí na bránu Boček a navyšuje vedení svého mančaftu. Slavoj kontroluje průběh zápasu a do poločasu přidává ještě další dva góly. Na začátku druhého poločasu se Dárečkům daří vstřelit branku, ale závěr zápasu opět patří oranžovým, kteří přidávájí ještě jednu branku a vítězí 5:1.

20       20
  3x Rumler, Pešek, Bačík, 2x Paclík J., Paclík V., Kundera, (Dynamo). 2x Lněnička (Sed.)

FC Dynamo Kolja hraje v letošní sezóně ve velké pohodě. A dokazuje to i v zápase proti Sedlištím které poráží suverénně 9:2. I přes nepřízníve skóre z pohledu Sedlišť, bych chtěl vyzdvihnout výkon brankáře Malého, který si od nás několika skvělými zákroky vysloužil místo brankáře v sestavě kola, přestože dostal devět gólů.

Mandlík, Severa , Král (Sokol Tokyjo)

V dalším zápase svedli boj týmy z opačných konců tabulky. Sokol Tokyjo potvrdil roli favorita a zvítězil nad nováčkem letošní sezóny 3:0. Střelecky se v polovině prvního poločasu prosadil Mandlík. Pět minut poté si míč neštastně srazil do brány obránce Sloupnice („bambula“). A v druhém poločase uzavřel skóre přesnou střelou k levé tyči Král. Sokol Sloupnice se nedokázal ani jednou střelcky prosadit, i když příležitosti k tomu měl, takže i po sedmém kole zůstává na dně tabulky. Naproti tomu hráči Tokyja nezaváhali a nadále kralují podzimnímu bodování.

20       20
  2x Válek, Jetmar, 2x  Pavlák,  (Combo). 2X Průžek, (SK Slavia)

Utkání Combo vs. SK Slavia splnilo očekávání napínavého a vyrovnaného zápasu. Ve čtvrté minutě útočník Válek netrefuje prázdnou bránu. Chvíli poté ale proměňuje penaltu a dostává Combo do jednobrankového vedení. Slavia, ale brzy dokázala na gól odpovědět, když Průžek tečoval dlouhý balón za obranu mezi tyče. V závěru prvního poločasu se situace v oblasti skóre ještě jednou opakuje, když se nejprve prosadil Jetmar a hned poté opět Průžek. Poločas tedy skončil nerozhodně 2.2. V druhém poločase měli nakonec více štěstí hráči Comba, kteří ještě třikrát překonali kapitána Slavie Kroupu, kterému v tomto zápase nebyl svěřen post posledního obránce, ale brankáře.

20       20
  Novotný (Mlaďáci). 3x Souček, 3x Frňka (SK Litomyšl)

Skóre zápasu otevřel ve třetí minutě jeden z nejlepších střelců tabulky z minulé sezóny Novotný. V dalším průběhu zápasu měli více ze hry hráči SK Litomyšl a po poločase vedli už tři jedna. V druhém poločase tým SK přidal ještě tři góly. SK Litomyšl vs. Mlaďáci konečný stav 6:1. A hráči Frňka a Souček si do tabulky střelců připsali hattrick. Celkové shrnutí sedmého kola: Všechny zápasy byli na pohled velmi atraktivní a padalo hodně branek. Přestože se hrálo ve velkém nasazení, v záznamech nemám za toto kolo jedinou žlutou kartu. Což je podle mě pozitvní zpráva, ale možná to je proto, že pořadatelku měli K2 Mechatronics (hráči z týmu vědí kam a na koho tím mířím :)). Čest