18
      19
      20
Střelci branek:
5 min Klejch, 21 a 28 Seidl, 37 min Bárta
Žluté karty:

Průběh Zápasu:
Hrál se krásný utočný fotbal s šancemi na obou stranách. Kdyby nebylo výborných brankařů a občaš i neschopnosti zakončovatelů, tak mohl zápas skončit klidně 12:8. Utkání otevírá nechytatelnou střelou Klejch. Ve druhém poločase začal úřadovat nejstarší hráč ligy, který 2 góly dal pohodu do posledních minut Slavii. Ve 37 minutě přidává po vyšachování obrany poslední gól Bárta a Slavia vítězí 4:0.

16 Vrbka vlastní, 17 min Vašek, 19 Pechanec

Loňský vítěz ligy Sokol Tokyjo se topí ve velké herní krizi a v tomto zápase to jenom potvrdil. Bez Mandlíka je tým poloviční a je vidět jak jim chybí. V prvním poločase jasně lepší Sedliště se ujímají zaslouženého vedení 3:0 po vlastní brance Vrbky, nádherné akci Vaška přes dva hráče a střely Pechance. Ve druhém poločase se Tokyjo snaží něco s vývojem udělat, ale zcela bez šance a hráči Sedlišť zaslouženě vyhrávají.

20
4 min Veselý, 27 min štancl, 36 min M.janýpka

Dle tabulky se mělo hrát celkem jednoznačné utkání, ale úplně tomu tak nebylo a výsledku by slušel jiný stav. Ve 4 minutě spálil hráč Slavoje velkou šanci a z následného protiútoku dává Veselý na 1:0. Poté pokračuje fotbal celkem vyrovnaně a Mechatronic nakonec dovedl utkání do konce 3:0.

5 a 25 Šlíchal,14 a 36 Souček,29 Hanč všichni SK - 3 min Beneš, 22 min L.Paclík

Na toto utkání se těšila řada fanoušků a hráči se jim za to odměnili krásným fotbalem. Bylo to utkání 2 ze 3 a v případě vítězství hráčů Kolji se mohl tento tým ujmout vedení v tabulce.Již ve třetí minuitě posílá do vedení 1:0 pro Kolju Ondra Beneš, ale neuběhly ani 2 minuty a Šplíchal srovnává na 1:1. Ve 14 minutě Souček strhává vedení na stranu SK. Poločas končí vítěstvím 2:1 SK. Hned ve 22 minutě vyrovnává L.Paclík a, ale již o 3 minuty strhává vední na svoji stranu asi nejlepší hráč zápasu Šlíchal. Ve 29 minutě Hanč a 36 opět Souček dávájí konečnou podobu zápasu hráči SK. Utkání nabídlo spoustu šáncí na obou stranách, ale vítězí lepší tým. Hráči Kolji prohrávají a lize dále vládne tým Dárečků. kteří dostávají pochavalu i za pořadatelku.