Jaroslav Romer, Radek Mandlík
  Žluté karty:
  X
  Průběh Zápasu:

5. minuta - Romer(Tokyjo střílí první branku zápasu pod břevno branky

10. minuta - Tokyo zvyšuje svůj tlak na soupeřovu bránu.                                                14. minuta - Leitner vychytává hlavičku Tokya.                                                                     15. minuta - Tržek pálí z dálky mimo.                                                                                         17. minuta - Tržek opět střílí těsně vedle brány.                                                                  Konec prvního poločasu.                                                                                                                  23. minuta - Vrbka (Tokyjo) povedená střela z úhlu branky.                                                    25. minuta - Tržek střílí tyč. Díky pěknému výkonu Tržku a trápení týmu Tokyja máme stále stejné skóre zápasu a to je 1:0.                                                                             33. minuta - Sokol zvyšuje svůj tlak.                                                                                                          37. minuta - Za tým Sokol Tokyjo zvyšuje skóre na 2:0 Radek Mandlík.                             Konec zápasu

X
  5.minuta -  roh Slavie a skvělý zákrok golmana.                                                                        10. minuta - chyba golmana Darečků, ale trest nepřichází                                                      15 minuta - Krásný centra gól z dorážky 1:0 pro Darečky.                                                    17 minuta - Hráč Slavie beží sám na branku, ale v koncovce minul bránu.                        19 minuta - Slavie střílí gol po rozehrávce z rohu.                                                                  20 minuta - Slavie střílí gól z přímáku.                                                                                         21 minuta - Krásná akce Dárečků, končí až na rukavicích golmana.                                 25 minuta - Bureš (SK Slavia) střílí ze střední vzdálenosti a dává branku stav 3:1 pro Slavii.                                                                                                                                                         27 minuta -  Střela Darečku, ale končí těsně vedle.                                                               33 minuta - Střela Dářečků, dorážka, ale golman chytá.                                                      37 minuta - Slavie přidává další branku.

X
  2. minuta - Krásná střela a gól. 5.minuta - Taurus střílí tyč. 10. minuta - chyba golmana a gól, stav 2:0. 17. minuta - po krásné přihrávce gól, stav 3:0. 35. minuta - pěkná individuální akce a zakončení do prazdné branky, 4:0. 36. minuta - střela do rohu branky a gól. 38. další střela a gól, stav je 6:0. Další gól na konci zápasu a stav je 7:0.

X
  5. minuta - Rest. u Koliji - 1 gol.

9. minuta - Combo dorovnává

Průběh zápasu je poněkud vyrovnaný.Na obou stranách máme zhruba stejný počet vystřelených střel na golmany

Ve druhé deseti minutovce Restaurace u Kolji zvyšuje na 2:1.

Combo se nevzdává a vyrovnává na 2:2

po neproměněném pokutovem kopu Restaurace u Kolji Konec 1 poločasu.

2.pol.:
27. minuta - Combo zvyšuje na 3:2.

Vyrovnaný průběh celého 2 poločasu.
Kolja neproměnil další pokutový kop.
Naopak Combo drží míč a kolja je pod tlakem.
Combo ani Restaurace u Kolji žádný gól už nedavá a stav zůstava tedy 3:2 ve prospěch týmu Combo.

X
  Pro zatím vyrovnaný zápas, poněkud otevřený. 8. minuta  Pavlák (TaT) přestřeluje branku, TaT zvyšuje tlak. 10. minuta - Průžek v šanci, ale přihrává Pavlákovi na dlouho nohu a je stav stále 0:0. 13. minuta - Slavoj začíná tlačit. 15. minuta . Klusoň(Slavoj) v šanci, ale míč mu také přeskakuje nohu. 18. minuta - Průžek (TaT) střílí do golmana. 23. minuta - Krásný zákrok brankáře Slavoje. 24. minuta - Další pěkný zákrok golmana Slavoje. 28. minuta - Tat opět v šanci, ale zase šanci na změnu skore kazí golman. 30. minuta - Slavoj se dostává z tlaku a začíná se dostávat před soupeřovu branku. 32. minuta - Pavlák (TaT) střela a opět golman Slavoje chytá. 35. minuta - Bureš(TaT) střílí první branku zápasu, ukázkově do vinglu. 37. minuta - Bureš v další šanci, střílí na otevřenou branku, ale mimo. 38. minuta - Pavlák (TaT) trefuje břevno, tlak Tat opravdu graduje, N. Janypka stříli, golman chytá, Průžek střílí golman opět chytá. skóre zůstáva stejné a zápas končí stavem 1:0.

Flídr, 2x Radimecký, Zeman, Kroulik, Svoboda
  Vaníček (SK), K. Čech(Sed), Vomočil (Sed)
  5.minuta - Zatím hra na straně Sedlišť. 7. minuta - Flídr otevírá skóre, golman měl zakrytý výhled. 9. minuta  - střela SK, golman vyráží. 11. minuta - Radimecký(SK), střela z dálky golamn vyráží. 13. minuta - Golman opět kazí soupeřovu šanci. 14. minuta - Radimecký dává gól , stav je 2:0. 16. minuta - Vaníček dostává žlutou kartu za špatné střídání. 18. minuta - první poločas jasně patří týmu SK Litomyšl, střela Vaníčka končí těsně vedle. 25. minuta - Zeman zvyšuje peckou z úhlu na 3:0. 27. minuta - Radimecký přidává další gól a skóre je už 4:0. 29. minuta - Vaníček, střílí, ale golman vyráží. 31. minuta - K. Čech dostává žlutou kartu. 32. minuta - jedna z mála střel sedlišť, ale bohužel těsně vedle. 32. minuta - Vomočil dostává žlutou kartu za faulování soupeře. 35. minuta - Pechanec v největší příležitosti Sedlišť, ale golman skvěle vybíhá a vyráží balón. 16. minuta - Kroulík krásný gól mířený do vinglu a zvyšuje na 5:0. 38. minuta - Svoboda zkušeně přeloboval golmana a stav je 6:0 a je konečný.