Střelci branek:
  Folta,Šplíchal(Slopnice)-Lněnička(Sedliště)
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Hosté zaskočili domácí rychlou kombinační hrou a hned v úvodu se dostali do vedení díky Foltovi  2.min 0-1.Domácí se rychle oklepali a několika dobrými šancemi rozchytali brankáře hostí.Ten kapituloval na začátku druhého poločasu z kopačky Lněničky 25.min 1-1.Zápas výborné úrovně rozhodl ve 39.min Šplíchal 1-2.

20       20
  Švec-2,Bárta-2,Novotný-2,Masejewský-2,Malý,Frank,Hladík(Mlaďáci)-Jetmar-3,Válek,Jůza(Combo)

Zápas začal svižně a kombinačně z obou stran,ale domácí byli vždy o krok vepředu a první poločas jasně vyhráli, když goly dal v 6.min Hladík 1-0,Švec 2-0,Bárta 3-0,Čikl 3-1.Druhý poločas skončil 8-6!!!Byl to poločas ve kterém přestali fungovat obrany obou mužstev a golů bylo až moc.23.min Novotný 4-1,24.minNovotný 5-1,27.min Válek 5-2,32.min Malý 6-2,33.min. Bárta 7-2,35.36.min Madewský 9-2,37.min Jetmar 9-3,38.min Frank 10-3,38.min Jůza 10-4,39.min Jetmar 10-5,39.min Švec 11-5,40.min Jetmar 11-6,40 min. Čikl 11-7. Závěr zápasu byl na úrovni pralesní ligy!!!

Kroupa (Slavia)
  Hrálo se nahoru,dolů.Obě mužstva předváděli bojovný výkon na hranici svých fotbalových možností.O motivaci vyhrát tento duel nebylo pochyb.Více šancí mělo Tokyjo,ale Popelka skvělým výkonem držel dlouho čisté konto.Byli to hosté kteří udeřili ve 32.min hned dvakrát.Heger ze Slavie dal v jedné minutě Tokyju dva goly.Horák za Tokyjo snížil ve 36.min,ale to bylo ze strany Tokyja vše.Výborný Popelka už za svá záda míč nepustil.Slavia vyhrála 2-1-GRATULUJEME

20       20
  Štancl(K2)-Souček,Zeman,Frňka(Sk Litomyšl)

Hosté začali lépe a od začátku mají více ze hry.Několik slibných šancí zůstalo nevyužito.Domácí také zahrozili,ale Bureš těsně netrfuje bránu.V 8.min si Frňka pohrává s brankařem a servíruje Součkovi,který měl snadnou pozici pro zakončení 0-1.Po chybě hostů  v 17.min se dostal míč k Jiřímu Štanclovi a ten do prázdné branky srovnává na 1-1.Druhý poločas hosté nenechali nic náhodě a ve 21.min Zeman po individuální akci zvyšuje na 1-2.Hosté měli stále více ze hry,hlavně Fulík nevyužil spoustu možností ke skorování,ale ve 31.min. Frňka tvrdou ranou prostřeluje brankaře 1-3.Domácí se ještě snaží,ale bez úspěchu.Rychlími brejky zkouší ještě Souček přidat branky,ale střílí jen těsně vedle atak zápas končí 1-3.

20       20
  Čermák(Dárečci)-Rumler-5,Kundera-2,Paclík J,Paclík Vl.

Od začátku zápasu bylo jasné,že hosté nic nepodcení a budou se bavit fotbalem.Postavení v tabulce nám napovědělo,že to nebudou mít Dárečci lehké a taky se to potvrdilo.Hosté postupně dávali goly až se zastavili na stavu 1-9.Goly dali ve 4.min Rumler,6.min Paclík Vl.,8.min Kundera,12.min Rumler,19.min Kundera,21.min Rumler,26.min, Paclík J.,31.min Rumler,32.min Čermák (Dárečci) 1-8 a ve 37.min Rumler pátou brankou v utkání dává na 1-9.Gratulujeme