Rumler 2x, Jirout
  Žluté karty:
  0
  Průběh Zápasu:
  Již od prvních minut bylo jasné, kdo je na hřišti lepším týmem. Restaurace U Kolji kontrolovala hru, předváděla rychlý fotbal, ale neměla štěstí v zakončení, zejména Vomočil. A tak role střelce se ujal Rumler, který poslal hosty do vedení, které ještě navýšil umístěnou střelou Jirout. V druhé půli se obraz hry nezměnil, gól však padl již jen jeden a opět z kopačky Rumlera. Domací se sice snažili utkání zdramatizovat, ale to Restaurace U Kolji nepřipustila. Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím hostů.

Vích (AC Dárečci)
  Hosté nechtěli nechat nic náhodě a po akci Lorence dal úvodní gól zápasu svoji pověstnou pravačkou Klusoň. Avšak Dárečci, přesněji Vích, za pár minut poslali hostujícímu brankáři dárek v podobě hezké branky. Stav 1:1 vydržel do 18. minuty, kdy hostující Nezbeda proměnil penaltu a za další minutu přidal gól také Karal. V druhém poločase byla hra pod kontrolou Slavoje, zkušený Jarda Ryba dvakrát skóroval a stanovil finální výsledek na 1:5. Na soupisku Dárečků byl dopsán Škeřík (12.11.1988) a do Slavoje přibyl Vladimír Klusoň (8.11.1986).

Bureš - Doseděl
  Průběh zápasu byl vyrovnaný, ale větší šance měl tým FLA - FLA, jenže trefoval brankovou konstrukci. Na druhé straně šli hosté 3 na 1, ale také v zakončení selhali. Poločas skončil 0:0 a bylo jasné, že moc branek nepadne. Druhá půle měla stejné parametry, kdy oba týmy předváděly pohledný fotbal, ale bez gólů. Domácí Bureš neproměnil velkou šanci a na druhé straně nebezpečně střílel Heinisch. První branky jsme se dočkali ve 29.minutě, kdy Souček z FLA - FLA střelil gól z přímého kopu po "žlutém" faulu na Zvěřinu. Dělbu bodů zajistil ve 35.minutě aktivně hrající Wetter.

0
  První minuty byly zprvu vyrovnané, ale pak se začaly prokazovat kvality domácích hráčů, kdy zejména Svoboda nebezpečnými střelami ohrožoval branku Smetáku. První gól padl v 7.minutě Bicanem po rohovém kopu a za dalších pět minut zvýšil skóre Krátký. FC Smeták se snažil zápas zdramatizovat, zejména Pala se pokoušel z půli hřiště překvapovat brankáře domácích, jenže ten byl ještě soustředěn. V druhé půli opět tým SK kontroloval hru a čekalo se na další branky. Pohledná kombinace po ose Kroulík, Krátký, Radimecký volala po gólu, ale posledně jmenovaný těsně minul. Na druhé straně krásně střílel Krejčí, ale opět bez úspěchu. A tak po břevně Svobody již skóroval ve 29.minutě Kolek. O dvě minuty později se dočkali i čestné branky hosté, kdy konečně Pala zkušeně využil nekoncentrovanosti domácího brankáře Krále a střelou z půlky hřiště mu nasadil jesle a snížil na 3:1. Poslední minuty však patřily domácím, kdy nejprve výborně hrající Kroulík střelil další branku týmu SK a poslední slovo měl Radimecký, který uzavřel skóre na konečných 5:1.

Bečička - Tržek ,  Kovář-Pohoda
  Utkání je ze začátku vyrovnané v 6. min.Nováček po úniku 0-1.Hraje se otevřený fotbal se střelami na obou stranách..16.min se Mikulecký z Tržku pěkně  uvolnil ale Popelku z Pohody nepřekonal .21.min Další pohledná akce Pohody Nováček zatahl míč po lajně a z jeho přesného centru Stránský zakončil přesně 0-2 . Tržek do půlky zvyšuje  tlak a Doubek 23.min snižuje na 1-2.Druhý poločas zahajuje Tržek aktivně a hodně jeho střel  jde bud´mimo nebo ja chytá Popalka z Pohody.Utkání se zbytečně vyostřuje a tak za slovní výměnu jsou uděleny žluté karty na obou stranách. Utkání Rozhoduje ve 31.min  Nováček, který se z 6metrů trefuje přesně do růžku.

Pušky-Hašek  , Trade- Bureš

Trade začíná náporem a v 1min. Frayrachova rana končí na břevně.3min.Hašek- Pušky se ocitá sám před brankařem a s přehledem zavěsil 1-0.Tlak Trade je velký ale Pavlák -Tra de je dnes jako kanonýr neškodný. Pušky hrozí z brejků a Kubíček ve 20min. Neproměnuje samostatný únik.Ve druhém poločase je převaha Trade ještě větší ale dát branku je pro ně problém který vyřešil až po zmatcích v obraně ve 28min Bureš.1-1 Trade se snaží utkání rozhodnout ve svůj prospěch ale opět smolař Pavlák  v 33min. nejdříve neprosřelí brankaře a z násladující akce trefuje břevno.Pušky už výsledek ubránili ale Trade byl o hodně lepší ale neměl střelce a štěstí.