Střelci branek:
  Poslušný Lukáš 2x     -     Mikulecký, Vasylyši
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Vcelku vyrovnaná prní půledá se řící s minimem šancí na obou stranách. V 10. min se prosadil Gambrinus a Lukáš Poslušný dává na 1:0 pro domácí a ve 12. minutě opět Lukáš Poslušný zvyšuje na 2:0. Tržek se snaží sníži, ale jeho střely míří mimo branku. V17. minute zachraňuje gólman gambrinusu když vytáhl míč z pod břevna.v 19. minutě zachraňuje obránce gól až spadne branka Gambrinusu. tržek z tlaku na konci poločasu nic nevytěžil a půlka končí vedením Gambrinusu 2:0. Ve 24. minutě se prosadil tržek a Mikulecký snižuje na 2:1. Ve 39.minutě se to Tržku povedlo a srovnává na 2:2 lukáš Vasylyši.Tržek se svou snahou dotáhl alespoň na remízu.

Fryauf Ivo Tokyjo
  Od začátku Tokyjo přebralotempo hry, ale zatím branku nevstřelilo. Smeták dobře bránil a jen ojediněle útočil.Branku nikdo z týmů do poločasu nikdo nevstřelil a tak výměna stran probíhala za stavu 0:0.Ve 22.minutě se už trefil Petr Kavan 0:1. Právě Petr Kavan dělal největší problémy obraně Smetáku, ale v zadu je držel brankář Beneš. Ve 33. minutě zastavil nedovoleně unikajícího Beneše Fryauf a  vidí od Slávy žlutou kartu. Tokyjo do konce utkání z velkého tlaku už branku nevstřelilo a tak zápas končí 0:1.

Pavlák Petr, Vomáčka Martin 2x, Hašek Jiří, Padělek Martin

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, ale mezi tři tyče se nikdo netrefil.Poločas ted 0:0. Ved ruhé půli už TaT srovnalo mířidla a ve 25. minutě Petr Pavlák prostřelil Jandíka a za dvě minuty rozvlnil síť Jiří Hašek. Tlak byl čím dál větší když během dvou minut dal dvě branky Mrtin Vomáčka.Ve38. minutě se ještě trefil Martin Pdělek a uzavřel skóre na konečných 5:0 pro TaT.

Pechanec 2x, Čech Ivan           -               Kadidlo Jakub

Ve druhé minutě Sedliště zahrávali přímý kop a Lukáš Pechanec prostřelil vše co mu stálo v cestě. Dárečci měli jednu slibnou šanci, ale Malý v brance Sedlišť dobře vyrazil. Do poločasu se nic nedělo a tak Sedliště vedou  1:0. Ve 36. minutě si dávali hráči Sedlišť přednost kdo vstřelí gól před téměř prázdnou brankou šanci maximálně zazdily a z následného breju Dárečci srovnali na 1:1 (Jaklub Kadidlo). Za půl minutky znovu vrací vedení Sedlištím Pechanec pěknou střelou do šibenice a na konečných 3:1 zvýšil Ivan Čech, který si pohrál s gólmanem Dárečků.Sedliště zaslouženě vítězí 3:1.

Nováček Jabub 2x , Frank Petr

10. min Frank nastřeluje tyč                                                                                                    14.min Nováček Jakub střílí první branku zápasu,kdy si vychutnal gölmana                                                    17.min Pávek po kombinace nastřeluje tyč                                                                                      19.min Němec sám před gólmanem trefuje boční konstrukci branky                                    25.min gól na 2:0 střílí opět Nováček J.                                                                                              34.min po šanci Kolji zahrozila z brejku Pohoda                                                                           35.min Frank Petr zvyšuje na 3:0                                                                                                       38.min šance Kolji brankář Popelka zachraňuje                                                                               40.min přímý kop Pohody - mimo branku                                                                                      40.min Pávek nastřeluje svoji druhou tyč                                                                                      Na soupisku dopsán hráč Kolji - Bahník Jakub 22.12.1990

Souček 3 , Joukl , Bureš, Šváb

7.min šanci Fla Fla likviduje gólman Ami                                                                                          11.min ojedinělou šanci Ami likviduje brankář Fla Fla                                                                   12.min Fla Fla střílí do odkryté branky,ale trefuje vlastního hráče                                                 15.min FlaFla trefuje tyč                                                                                                                                     18.min Souček střelou pod břevno otevírá  skóre 1:0                                                                 22.min Joukl zvyšuje na 2:0                                                                                                                           24.min. střelou z otočky zvyšuje Souček na 3:0                                                                                      29.min Šváb křížnou střelou zvyšuje na 4:0                                                                                 31.min Souček završuje hatrick                                                                                                              33.min  Bureš sám před brankářem 6:0                                                                                            Celý zápas se hrál převážně na polovině Ami

Kubíček
  3" Slavoj trefuje břevno                                                                                                                               7"Kubíček ŽK za kecy                                                                                                                                   10" šance FC VP končí těsně nad brankou                                                                                                 15" Jireček zakončuje kombinační akci  1:0                                                                                            18" Gyomber prostřeluje gólmana                                                                                                                     24" Gyomber  vápna těsně vedle                                                                                                                   33" Lorenc sám před brankařem netrefuje                                                                                          35" křížnou nahrávku Lorence proměňuje Gyomber                                                                                     Slavoj měl po celý zápas převahu a zaslouženě tak vyhrál

Vaníček (SK) , Kolek (SK)
  2" šanci SK vyráží brankář                                                                                                                                  3" Koukál střílí se štěstím první gól zápasu 1:0                                                                              9" špatnou rozehrávku (TT) potrestal Svoboda 1:1                                                                           13" po nedorozmění gólmana TT a obranou končí centr z půli hřiště v brance(Vaníček) 1:2                                                                                                                                           15" Mokrejš trefuje růžek branky                                                                                                       16" Fulík střílí těsně vedle                                                                                                                                 17" Radimecký kličkou na gólmana vrací vedení SK 2:3                                                                   22" vyloženou šanci neproměňuje SK                                                                                               25" Svoboda  v samostatném nájezdu trefuje gólmana                                                                                        36" ŽK Vaníček - stažení protihráče                                                                                                     37" ŽK Kolek - za kecy                                                                                                                                   38" prázdnou bránu netrefuje Svoboda                                                                                                 Zápas odehraný ve vysokém tempu nabídl řadu pěkných fotbalových akcí na obou stranách. Šťastnější o gól odcházeli nakonec hráči SK