Střelci branek:
  P.Malý,J.Ryba,Jireček,Gyomber
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  3.min domácí hrají na rychlé brejky a to se jim daří a po krásné kolmicici a zaváhání obrany slavoje posílá P.Malý do vedení Sedliště 1-0.Slavoj se oklepal a začal hrát útočně.Několik slibných šancí skončilo vedle,nebo v náručí golmana.To už nevydržel nejlepší obránce soutěže a nechytatelnou bombou z 20ti m.vyrovnal na 1-1.Sedliště se stáhli a snažili se ubránit nerozhodný výsledek,ale to se jim vymstilo a Nejlepší útočník Jireček si pohrál s obranou a nekompromisně poslal míš do šibenice 2-1 pro slavoj.Sedliště začali hrát zas fotbal ale po chybě v obraně inkasovali laciný gol od Gyombera a už neměli sílu to napravit.Slavoj vyhrál 3-1 a zatím bez ztráty bodu v popředí ligy.

Šauer,Král
  Od začátku bylo znát,že na sebe narazili zdatní soupeři.Papírově slabší R.U Kolji hráli,jako o život a SK mělo co dělat,aby to uběhali.Hrálo se na hranici tvrdosti a oba soupeři si vypracovali hodně brankových příležitostí.Nakonec byli štastnější SK kteří zachovali více trpělivostí v koncovce a dobrá obrana jim zaručila vítězství 1-0 golem Svobody z 32.minuty.

Joukl-3,Pávek.Frank

Od začátku bylo znát,že Pohoda je hladová po bodech a taky od první min. hráli naplno.Paradoxně to bylo Fla-Fla která z ničeho nic vedlo golem Joukla 1-0.Za dvě min Pohoda sronala skore Pavkem na 1-1.Zdálo se,že Pohoda chceprvní výtezství stůj co stů,ale byl to zase všudybyl Joukl,který poslal Fla do vedení 2-1.Pohoda zabrala,ale dnes ji nebylo souzeno vyhrát,protože Joukl svým životní výkonem dovršil hatrick a z voleje zvýšil na 3-1.Pohoda už jen dokázala korigovat hodně důrazným P.Frankem na konečných 3-2.

Červené karty: Frnka (Ta.Tr.)
  Za umělého osvětlení se hrálo pohledné utkání.Gambrinus po předchozích porážkách se dobře připravil a sešel se v dobré sestavě.Gambrinus od začátku dával najevo,že nedá body lacino a prvních pět minut nepujčil taurusu balon.Z toho taky vyplynula pěkná akce na jejímž konci se radoval Gambrinus a vedl ve 4.min 1-0!To se nelíbilo Taurusu a po pěkných akcích se dočkali vyrovnání Fulíkem na 1-1.Hodně vyrovnaný poločas zakončil nejlepší hráč zápasu Zindulka svým golem a taurus vedl 2-1.Po změně stran Gambrinus chvíli odolával náporu Taurusu,ale Taurus ukázal výce fizických a herních sil a v 27.min zvýšil Koukal na 3-1.Pak už hrál Taurus co potřeboval a v 32.min Pravec 4-1 a v 37.min Heinisch 5-1.Utkání poznamenala špatná psychyka hráče Taurusu Frnky,který byl za urážku rozhodčího ve 39.min vyloučen. Frustrované mužstvo Taurusu odchází ze hřiště nespokojeno!!!

Padělek,Bureš

Začátek zápasu se nesl v duchu hlavně neinkasovat,to první porušil v 9 min. Po úniku Padělek a T&T šlo do vedení 1:0. Za nedlouho v 11.min. Po pěkné přihrávce Čapka zvyšuje zcela sám před brankářem Bureš 2:0. Další průběh utkání přinesl další šance na obouch stranách (Pala,Novák-Bureš,Padělek) leč s nulovým úspěchem.Závěr zápasu je zbytečně nervózní,některé fauly by si zašloužily žlutý kartónek a zvláště nesportovní chování vůči rozhodčímu,který utkáníl utkání dobře.(Držme se hesla že rozhodčí je jen člověk aa nemůýe vidět všechno a každý si to může jít vyskoušet!!!)

14       14 Branda Tomáš
15 Vojáček Petr      15 Bečočka Lukáš(dopsán)
  Vojáček,Vávra – Bečička

Tokyjo nastupuje bez svých tahounů(Mandlíka,Vrbky,Fišmona) a na průběhu celého zápasu je to znát.Ve 12.min. Se trefuje k tyči Vojáček a 17. Vávra a Tokyjo vede 2:0. Kdo by si myslel že už to bude procházka růžovým sadem moc by  se dilvil.Hra Tokyja byla rozháraná a snaživý Tržek ve 33.min. Snižuje střelou Bečičky na 1:2. V závěru vrhá Tržek všechny síly do ůtoku,ale marně.V poslední minutě mohl zcela rozhodnout Vávra a nedal.Tokyjo zvládlo roly favorita,ale ne tak jak si představovali oni a určitě  jejich fanoušci.