12 Vomočil Jaroslav 12 Gult Petr
13 Sádecký Filip 13 0
14 0 14 0
15 0 15 0

Střelci branek: Poslušný Lukáš, Novák Petr, Bakeš - Němec 2x, Zeman, Novák Pavel

Žluté karty:

Průběh zápasu: Utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli strojové tempo a výborná kombinace hráčů Smetáku. Jejich aktivita přinesla hned čtyři branky: 8´ po pěkné kombinaci J. Němec 0:1, 10´ brejk Smetáku - J. Němec (as. Zeman) 0:2, 16´ po samostatné akci Zeman 0:3, 18´ Pavel Novák (Ňumen) as. Zeman 0:4. Ve druhém poločase přestal Smeták běhat a houževnatí hráči Gambrinusu dokázali zápas zdramatizovat. Po akcích a brankách L. Poslušného (27´), Petra Nováka (32´) a J. Bakeše (38´) snížili až na 3:4. Pro Smeták mohlo být ještě hůře, to když hecíř Kovář v závěru utkání málem usměrnil centr Gambáčů do vlastní branky.

Střelci branek: Portlík Jiří, Kroulík, Král - Zindulka

Průběh Zápasu: Solidní utkání s mírnou převahou SK. Opatrnější začátek byl ukončen rychlým brejkem J. Portlíka - 1:0 (9´). Slavoj se poté snažil být aktivní: 16´ Fiala břevno, 18´ Zindulka ve velké šanci. Hráči SK ovšem hrozili z nepříjemných brejků. V 15´ Král mířil pouze do tyče, ale v 25´byl již úspěšný Radovan Kroulík a zvyšuje na 2:0. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu. Za zmínku stojí několik pěkných zákroků brankáře SK (B. Hadaš), který kryl (hlavně nohama) několik nepříjemných pokusů hráčů Slavoje. Jeho spoluhráči zvýšili náskok z rychlého brejku (jak jinak) - Pavel Král 3:0 (35´). Čestný úspěch Slavoje zaznamenal před koncem dobře hrající Tomáš Zindulka 3:1 (36´).

Žluté karty: Jiroušek (Bayern)

Průběh zápasu: Bojovné utkání ukončené zaslouženou remízou, po výborném závěru Bayernu. Výčet významných událostí: 5´ Rado Slovík (as. Kavan) 1:0, 9´ šance Fišmona (gólman pozorný), 13´ střela I. Fryaufa - nad, 19´ z přemíry snahy se po zemi koulí Židáno, 22´ Michal Durdis střílí branku na 2:0, 24´ Karel Novotný snižuje na 2:1, 25´- 39´ tlak Bayernu, bez výrazné koncovky, 28´ tvrdá rána K. Novotného, Vávra vyráží, 40´ po precizní příhre O. Žídka (Židáno) dává vyrovnávající gól Tomáš Jiroušek 2:2.

15 0 15 Pavel Kmošek

Střelci branek: Bureš 2x, Zvěřina Antonín, Souček, Joukl, Kabrhel - Vomáčka, Doubek

Průběh Zápasu: A to nejlepší na konec. Nejpohlednější utkání dnes předvedly týmy Fla Fla a TaT Tradu. Několik přihlížejících diváků sledovalo do pozdních odpoledních hodin velmi pěkné utkání s nášupem branek. V pohodě hrající tým Fla-Fla si vypracoval mnoho šancí a zápas kontroloval. Nejdůležitější momenty: 7´ A. Zvěřina 1:0, 8´ vynikající zákrok J. Lorence, 11´ Patrik Bureš doráží do prázdné branky (as. Šváb, Coufal) 2:0, 12´ branka šajtlí (ala Rosa) - Jan Souček 3:0, 14´ korekce Tradu - Vomáčka 3:1, 18´ technicky výborný Frňka (TaT) míří z dálky pouze do břevna, 21´ sólo Vomáčky (bez úspěchu), 23´ Patrik Bureš v brejku - 4:1, 30´ průnik Frňky zakončuje do prázdné brány F. Doubek 4:2, 30´- 40´ spousta šancí, pořadalka nestačí psát, 31´Joukl 5:2, 36´ Souček tyč, 38´ Kabrhel zakončuje výborné utkání na 6:2.