Střelci branek:
  Petr Malý 2x,Pechanec 2x,Pavel Pirkl 1x,Míra Malý 1x
  Žluté karty:

Průběh Zápasu:
  Zápas začíná za slunečného a pro fotbal ideálního počasí s přibližně dvouminutovým spožděním.Na hráčích Sedlišť vedených kapitánem T. Vomočilem je vidět větší odhodlání a motivace utkání vyhrát. Avšak utkání nemá předem jasného favorita. Prvních asi 6 minut probíhá v poklidnějším tempu, ale poté to přichází a hraje se velmi kvalitní fotbal. Vše začína v 6. minutě, kdy nádherná přihrávka do ulice od Benka přichází na nohu krásně vše naběhnutého Bureše, ten ale sám před brankářem trefuje pouze jeho nohy. 7. min-Pechanec krásně střílí, ale Lorenc předvádí reflexivní zákrok. 8. min - Balcar nádherně zatáhl přes půl hřiště a nahrává Petru Malému, který po stáhnutí na střed vymetl pavučiny v horním rohu branky a udělal z pavouků bezdomovce 1:0, brankář neměl šanci. Hra je vyrovnaná, útok střídá útok. V 16. minutě střelou z velké vzdálenosti, která před brankářem zaplavala zvyšuje na 2:0 Pavel Pirkl. V 18. min se dostává do konfliktu P. Bureš s Petrem Malým, vše končí ale uklidněním emocí. V 19. min krásně střílí Souček, M. Malý předvádí fantastickou robinzonádu. Ve 20. min je tu opět Petr Malý, ale gólman jeho střelu vyráží na roh. Poločas končí vedením Sedlišť 2:0, ale utkání je spíše vyrovnané. Druhý poločas se odvíjí od stavu zápasu asi tak, že Fla Fla se tlačí před bránu a Sedliště útočí do opuštěné obrany. Ve 23. min přicházejí dvě nádherné a umístěné střely po sobě hráčů Součka a z následné dorážky z voleje Benka, ale M. Malý je dnes nepřekonatelný a přivádí hráče Fla Fla k zoufalství a opět nepouští. Hned o minutu později střílí Balcar z 5 metrů, ale Lorenc vyráží mimo. Ve 25. min. hned z protiútoku jde sám na brankáře Pechanec, obchází gólmana a do prázné branky zvyšuje již na 3:0. Ve 28. minutě opět agilní Balcar přetlačil na půlce Benka a rázem z toho jdou 2 hráči Sedlišť na 1 hráče Fla Fla, Balcar nádherně přihrává na Pechance a na něho zbívá prázdná brána, do které bez problémů posílá balón 4:0. Fla Fla již úplně rezignovalo na obranu a snaží se již jen útočit a jěště něco udělat z výsledkem. Mají i šance,ale buď vždy ztroskotají na výtečném gólmanovi, nebo netrefují branku i z těch největších příležitostí. Sedliště naopak vyrážejí do rychlých brejků, kdy není vyjímkou, že jdou 3 i 4 na 1, jako v případě 34. min,kdy krásné bago zahráli 3 na 1, kdy nádherně vyšachovali jen jednoho obránce. T.Vomočil ale trestuhodně netrefil prázdnou branku. Ve 37. minutě jde opět Pechanec sám na branku, dělá kliku golmanovi a ten ho sráží k zemi. Na penaltu se jde připravit gólman Míra Malý,který chce korunovat svůj excelentní výkon proměněním pokutového kopu. A jak to končí - rozbíhá se a dloubákem umísťuje střelu těsně pod břevno a zvyšuje na 5:0. Ve 40. min. běží tentokrát, aby se to nepletlo, 2 na nikoho a Petr Malý dává na konečných 6:0. Utkání končí tímto výsledkem. Vývoj mohl být možná jiný, kdyby P.Bureš dal gól za stavu 0:0 při první velké šanci utkání. To se ovšem nestalo a i když Fla Fla mělo velké šance, o utkání rozhodlo proměňování šancí a rezignace za stavu 2:0 na obranu hráčů Fla Fla.Sedliště možná překvapivě, ale zaslouženě, končí v ročníku celkově na třetím místě.

Průběh zápasu:

A je to tu. Velké finále přichází. Na obou týmech je vidět velké odhodlání utkání vyhrát. Dle názoru diváků v ochozech, kterých se dnes dostavilo na utkání velké množství,  je velký favorit tým SK - i tabulkové postavení týmu po základní části tomu odpovídá. Na tabulku se ale nehraje,podívejme se na hráče Sokolu jak dopadli, vyřadili je hráči právě finalistů Taurusu. 1.poločas je velice vyrovnaný a bojovný i tvrdý. Prvních 9 minut se ovšem odehrává bez velké šance i střely na branku. Pak to ovšem přichází a útok střídá útok, šance šanci a krásné akce střídají ještě hezčí. V 9. minutě střílí první vážnější střelu na branku Zindulka. Hned z protiútoku byl faulován hráč SK a k přímemu kopu se postavil Bican, který ovšem vysoko přestřeluje. V 11. minutě naopak rozehrává přímý kop Taurus a Trnka překvapil golmana SK střelou do protipohybu. Taurus se ujímá vedení 1:0. Zeď podle dohadování hráčů SK nebyla dobře postavena. Hned o minutu později, tj. ve 13. min, nahrává Svoboda úplně volnému Kolkovi,který vyrovnává bez problémů na 1:1. Za další 2 minuty,tj. v 15. min, střílí nádhernou střelu k tyči Mokrejš, její umístění nemohlo být snad ani lepší  a opět posílá Taurus do vedení 2:1. Na hřišti se začíná přiostřovat, o hádky rozhodně není nouze, na obou týmech je vidět,jak moc chtějí vyhrát a dávají do toho vše. V 17. minutě přišla na řadu velká chyba Kolka,který ztratil balón na polovině a rázem uhánějí 3 hráči Taurusu na jediného obránce. Friedl ovšem neskutečně zakročil a šanci zmařil skoro v jejím zárodku. V 18. min. doráží střelu hráče SK skluzem Krátký a vyrovnává na 2:2. Hned o minutu později skvěle obešel Vaníček v souboji 1 na 1 hráče Taurusu, následně nádherně vypálil, ale gólman Taurusu byl proti a skvělým zákrokem vyráží.Poločas končí asi zaslouženou remízou 2:2. Hned na začátku druhého poločasu fauluje gólman hráče SK v pokutovém, za svůj zákrok vidí žlutou kartu a exekuce se ujímá kdo jiný než Svoboda. S pokutovým kopem naložil ovšem více jak lajdácky a lobem přehodil celou branku. Až se zdálo, jakoby to udělal schválně. Ve druhém poločase drží více míč na svých kopačkách drží hráči SK, kteří kombinují hlavně na půlce hřiště. Další šance přichází až ve 27. min.,a le o to krásnější. Kroulík seběhl s balónem ze středu hřiště, nahrává do vápna Kolkovi, který s balónem udělá otočku o 360 stupňů a následně nahrává zpátky před úplně prázdnou branku znovu Kroulíkovi, který posílá poprvé v utkání svůj tým do vedení 3:2. Hned za 3 minuty předvádí Vaníček krásnou stahovačku a předkládá před prázdnou bránu Svobodovi, který dává utkání konečnou podobu 4:2. Ve zbytku utkání se zvedají čím dál více emoce, hlavně hráči SK neustále diskutují s rozhodčím. Za faul vidí žlutou kartu Vaníček. Posléze za protesty vidí žlutou kartu Král a možná může být rád, že byla jen žlutá. Zbytek utkání se Taurus snaží, ale žádnou výraznější šanci si nevytvoří. SK spíše kontroluje balón na vlastní půlce. Utkání končí vítězstvím 4:2 týmem SK a za celou sezónu vyhrávají titul asi zaslouženě.Utkání bylo vyrovnané, ale především nádherné plné emocí, rychlých kombinací a hodně gólů. Co více si přát?  Aby se v podobném duchu pokračovalo i příští rok.

Za obě utkání patří velký dík i rozhodčímu, který vedl zápasy na velice vysoké úrovni a udržel na hřišti pořádek.

6. Kabrhel, 21. Mikulecký - 4 Machek, 25. Kubíček, 37. Kubíček

4. min. gól 1.FC VP - Jan Machek zblízkosti prostřeluje brankáře 0:1.  5. min. 1.FC VP zahrává volný přímý kop mimo.  6. min. gól Tržku střílí z rychlého protiútoku Kabrhel mezi nohy brankáře 1:1.  1.FC VP. 7. min. Robin Chroust (1.FC VP) trefuje pouze tyč. 8. min. velká šance 1.FC VP brankou neskončila. 9. min Tržek také trefuje tyč, následný závar gólman vychytal. 12. min. Kubíček (1.FC VP) vystrašil brankáře Tržku střelou z dálky, ten se překvapit nenechal a vyrazil střelu na roh.    17. min. přímý kop Tržku blokuje zeď  19. po malé domů zahrává 1.FC VP nepřímý kop ve vápně soupeře, střelu po rozehrávce tečuje zeď mimo branku. 20. min. Chroust (1.FC VP) v závěru poločasu ve velké šanci přestřelil.   21. min. lehkou střelu Mikuleckého (Tržek) si gólman 1.FC VP tečuje do vlastní branky2:1. 23. min. prudká střela 1. FC VP ze střední vzdálenosti míří mimo. 25.min. Kubíček (1.FC VP) překvapil brankáře přímo z rohu 2:2. 29. min. závar Tržku brankou neskončil. 32. min. 1.FC VP střílí mimo. 35. min. Obě mužstva se soustředí hlavně na obranu. 36. min. střelu Kubíčka k tyči gólman Tržku vytáhl na roh. 37. min. přímý kop 1.FC VP - Kubíček za pomoci teče obránce proměňuje  2:3.  39.min. brankář Tržku se vysunuje dopředu leč k úspěchu to nevedlo