Střelci branek:
Pávek, Frank, Kovář
Žluté karty:

Průběh Zápasu:
Combo nastoupilo jen ve čtyřech hráčích v poli. Téměř celé utkání se hrálo jen na polovině Comba, které se bránilo ze všech sil.  Pohoda měla jasnou převahu a často se dostávala k zakončení, střelám ale chyběla přesnost, nebo jim stál v cestě do sítě brankář. Combo si z pár rychlých rozehrávek také vytvořilo pozice pro zakončení, to ale bylo nedůrazné a němělo šanci na úspěch. Pohodě se postupně podařilo třikrát překonat obranu i brankáře soupeře a v utkání  zvítězila.

Jirout 2, Jána 2

Z rychlého protiútoku otevřel skóre Jirout. Po chybě obrany Tržku zvýšil opět tentýž hráč.  Tržek měl více ze hry, Rest. U Kolji bránila a hrozila z rychlých protiútoků které se jim dařilo zakončovat. Žídek vyslal krásnou střelu z úctihodné vzdálenosti, golman byl ale pozorný a zneškodnil ji.  Po obrovské příležitosti Tržku se míč rychle dostal na druhou polovinu hřiště a tam Jána vstřelil třetí branku zápasu. Čtvrtý gól přidává Rest. U Kojli jak jinak než z brejku a pečetí stav utkání na 4:0.

Frnka 2, Wetter 4

Hned od první minuty obě mužstva nasadila rychlé tempo, hrálo se na obě strany. S postupem času SK AMI zvolnili a Taurus Trans se díky přesným a rychlým přihrávkám začal zabydlovat na polovině soupeře. Útok SK AMI se do hry téměř vůbec nedostával, jejich nejnebezpečnější střela skončila na tyči.  Obrana nestačila reagovat na bleskové kombinace Taurus Trans a ti je začali proměňovat v branky. Nejdříve se dvakrát trefil Frnka, po něm se už do kolonky střelců zápasu zapsal pouze Wetter a to hned čtyřikrát.

Krejčí, Pala -Souček, Šváb, Benko

Nejzajímavější zápas 7. kola byl bezesporu souboj mužstev FC Smeták a FLA-FLA. Ze začátku obrany obou mužstev plnily své úkoly bez chyb a ani jeden z týmů se do těsné blízkosti soupeřovy brány téměř nedostával. FLA-FLA  měli více ze hry a později vstřelili i první branku, konkrétně Souček. Za nedlouho srovnal stav na 1:1 Krejčí. Po něm otočil stav zápasu Pala. FC Smeták se po vstřelení vedoucí branky zatáhl do obrany a snažil se udržet příznivé skóre. Tlak FLA-FLA rostl každou minutu a bylo jen otázkou času kdy se podaří vyrovnat. Povedlo se to Švábovi - 2:2. FC Smeták se probral a začal hrát znovu i dopředu. Na rozjeté FLA-FLA to ale nestačilo, tým nabuzený vyrovnávací brankou nepolevil a díky Benkovi, který vstřelil rozhodující gól bere tři body.

#REF!     20 #REF!

Hosté se sešli ve větším počtu než domácí a bylo znát.Od první minuty byli fotbalovější a měli více ze hry.Ve 3.min trfil Chroust tyč a v zápětí Brůna zklamal ve vyložené šanci.Prví poločas skončil 0-0.Ve druhém pol.se čekalo,že hostén zůročí svou herní převahu,ale po několika nevyužitých šancí zápas skončil 0-0.Gambrinus dopsal na soupisku nového hráče-Petr Pospíšil 5.6.1993

32. Jireček - 21. Maršík, 28. Mandík

Ze začátku velmi vyrovnaná hra. Ve hře jsou emoce, jde o hodně. Poločas fotbalu nahoru dolů plného šancí končí bez gólu. V 21. minutě Tokyjo střílí vedoucí gól, po centru zprava Maršík patou trefuje mezi nohy. V 28. minutě Tokyjo využívá chybu v rozehrávce a Mandlík se před brankářem nemílí. V 32. minutě vykřesal naději Jireček, který proměňuje svůj únik, když na poslední centr nedosáhl Gyomber, končí vyrovnaný zápas vítězstvím Tokyja.

Petr Pavlák     15
13. Hašek Jiří, 21.Vomáčka Martin, 29. Hašek Jiří, 31. Janypka Jáchym - 32. Janků Roman, 38. Bartoníček Tomáš

Ze začátku je T&T ve značné převaze, ale první gól střílí až v 13. minutě Hašek. Dále se odehráva hra pod převahou T&T. V 21. přidává druhý gól Vomáčka. V 29. minutě střílí svůj druhý gól Hašek a když 31. přidává čtvrtý gól Janypka, zdá se být rozhodnuto. Okamžitě však přebírají aktivitu Dárečci, za které snižuje v 32. Janků po pěkné nahrávce Bartoníčka. Bartoníček v té chvíli dost dominuje a vytváří pro sebe a své spoluhráče pěkné příležitosti. Za svou aktivitu je oceněn v 38. minutě když střílí přes své mládí mazácký gól obloučkem z úhlu. V závěru se opět hra vyrovnává a baví nás Pavlák svými tanečními kreacemi s míčem, ovšem v bezpečné vzdálenosti od branky. Nakonec zaslouženě vyhrává T&T, za převahu po většinu času vymezeného pro hru.